Grupa Młodzieżowa

Witam wszystkich młodzieżaninów na forum naszej grupy. pozdrowienia dla wszystkich.


  • Index
  •  » Inne
  •  » Jagódka Teis w szpitalu

#1 2009-01-31 11:37:19

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Jagódka Teis w szpitalu

Jagódka Teis (ta która przyszła kilka razy ze mną na Młod i której zrobiliśmy ImpreUrodzinową) jest w szpitalu. Miała góza na glowie, który został wycięty chyba kilka lat temu. Ale blizna nie chciała się zrosnąć, więc dwa tygodnie temu lekarze zrobili coś, żeby Jej się to zrosło, czasem Ją to bardzo boli. Tak więc Jagódka jest teraz w szpitalu. Mam do Was dwie prośby:  1. Pomódlcie się za Nią, proszę.  2. Czy moglibyście Ją od czasu do czasu odwiedzić? Może jutro po Nabożeństwie odwiedzilibyśmy Ją całą Młod?               szpital, w którym leży Jagódka: Szpital im. Marciniaka przy ul. Traugutta, budynek B, II piętro, sala nr 209. trzeba mieć 1 zł na "papcie" ochronne.


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 

#2 2009-02-07 16:23:05

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Jagódka Teis w szpitalu

ci, którzy mogą: odwiedźmy Jagódkę Teis w szpitalu w niedzielę tuż po Nabo...


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 

#3 2009-02-09 19:45:48

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Jagódka Teis w szpitalu

eh, najpierw wczoraj sie dowiedziałam, że Jagódka źle się czuje, a dzisiaj sie okazało, że miała doła... została wypisana ze szpitala... proszę o modlitwę za Nią...


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Jagódka Teis w szpitalu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsstrzelec.pun.pl www.atom-scans.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.pivotr.pun.pl