Grupa Młodzieżowa

Witam wszystkich młodzieżaninów na forum naszej grupy. pozdrowienia dla wszystkich.


#1 2008-10-26 19:33:10

jak_tam

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Teges! BKF tylko dla facetów !!

Otóż, w ten piątek, albo u nas w domku, albo w kościele robimy:

   !!   BEZDYSKUSYJNY KLUB FILMOWY   !!

Godzina akcji wieczorna, acz jeszcze nie określona. (Raczej preferujemy spanie na miejscu, niż wracanie po nocy)
Jeżeli chcesz przyjść: weź żarcie, picie i kilka złoty za film, a także zgłoście swoją obecność!

Dziewczyn nie wpuszczamy!

Wybrane BEZDYSKUSYJNIE filmy:
  *  Alien vs Predator, czyli zdumiewająca opowieść o walce dobra ze złem. Film, który każdy chrześcijanin powinien w swoim życiu zobaczyć. Jest to klasyczny problem o którym opowiada biblia. Dwie istoty, jedna z kościoła, druga ze świata oraz ich wspólne próby dojścia do wspólnego zdania. Historia bardzo dobrze pokazuje wpływ otoczenia na kształtowanie się związku (Aliena i Predatora). Nieprawdopodobny bieg wypadków, dramatyczny koniec i nie przewidziane zwroty akcji sprawiają, że opowieść nabiera cech historii nie z tej ziemi!
  *  Królestwo Niebieskie, dramat psychologiczny z cyklu Okruchy Życia. Młody kowal, popchnięty przez brutalny los do obrzydliwego czynu ucieka, by oczyścić swe imię i uratować fajną dupę. [to nie mój tekst] [mój też nie] [ja się nie przyznaję, nie udowodnicie mi tego!]
  *  Wanted, na pewno niezły film, ale nie wiem, czy znajdziemy go w wypożyczalni. To czego jestem pewien to zakończenie filmu, nie oglądałem go, ale łaskawy brat postanowił podzielić się tym ze mną..

Polujemy i może zamiast nich będzie We were soldiers, Awake, albo Forest Gump. Chodzi o to, że tak na prawdę nie wiadomo, czy te filmy nie zostaną wcześniej wypożyczone, albo znowu czy wogule tam będą.

Kochamy was dziewczyny, ale nie czujemy się swobodnie przy was na tyle by pierdzieć, bekać i mówić chrześcijańskie sprośne kawały w waszej zaszczytnej obecności. Szanujemy was po prostu.

Chłopaki na koniec coś, czego chyba nie muszę pisać. Nie przynosimy alkocholu i przychodzimy trzeźwi!!

Offline

 

#2 2008-10-26 20:05:15

Pituś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

i może, jak będzie u Was, przynieść odtwarzacz DVD??

Offline

 

#3 2008-10-26 20:12:54

niaska

Nowy użytkownik

8612094
Skąd: wroclove
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 9
WWW

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

łeeee,a ja myślałam,że wreszcie coś ciekawego na forum...


Bóg może zrobić w naszym kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku - ten musimy zrobić sami.

Offline

 

#4 2008-10-26 21:18:17

marekj

Administrator

7255192
Call me!
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

:P         :P   :P   :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P   :P        :P   :P  :P  :P  :P
:P:P      :P   :P   :P            :P  :P                  :P     :P      :P            :P
:P   :P   :P   :P   :P            :P  :P  :P  :P  :P   :P  :P         :P            :P
:P      :P:P   :P   :P  :P  :P  :P                 :P   :P     :P      :P  :P  :P  :P
:P         :P   :P   :P            :P  :P  :P  :P  :P   :P        :P   :P            :P

Offline

 

#5 2008-10-29 21:40:16

marekj

Administrator

7255192
Call me!
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

aaa... jak_tam jeszcze zapomnieliśmy podać godziny...
jak to było wstępnie umawiamy się na godzinę 20:00
jutro po południu powinna być informacja, odpowiadająca na pytanie "gdzie?"

Offline

 

#6 2008-10-30 08:56:13

Misiek

Użytkownik

11427049
Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

Ja raczej bedę 


Łaska Pana Jezusa niech będzie z wszystkimi. Amen.

Offline

 

#7 2008-10-30 16:03:10

marekj

Administrator

7255192
Call me!
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

no i zgodnie z moimi słowami pojawia sie odpowiedź na pytanie gdzie?
otóż spotkanie będzie na ul. Jagodowej 33 o 20:00
mile widziane jakieś żarcie lub picie...
pozdrawiam i zapraszam:)

Offline

 

#8 2008-10-31 10:09:28

matek

Nowy użytkownik

1596747
Call me!
Skąd: Trzebnica
Zarejestrowany: 2008-05-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Teges! BKF tylko dla facetów !!

Ja tez wpadam:)


Jeśli Bóg z nami kto przeciwko nam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsstrzelec.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.atom-scans.pun.pl