Grupa Młodzieżowa

Witam wszystkich młodzieżaninów na forum naszej grupy. pozdrowienia dla wszystkich.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Inne
  •  » Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

#1 2009-08-28 19:22:25

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

Kochani moi, mam do Was gorącą prośbę o pomoc:
1. Mamy dużo zbytecznych książek na takie tematy jak filozofia, literatura, farmaceutyka, turystyka, elektronika, fizyka i telekomunikacja. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to są one do przeglądnięcia i wzięcia (nie kupienia!) u mnie na strychu (mój adres podam później).
2. Potrzebna jest pomoc w noszeniu "klamotów" (weźcie ciuchy robocze, bo są strasznie zakurzone). Kto jest chętny do pomocy to od godziny 14 czekamy na chętnych. Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę tylko byście najpierw skontaktowali się telefonicznie i zapowiedzieli się [nr tel.: 691961357 (moja Siostra - Ela) lub 723069509 (ja)].

Mój adres:
ul. Mikulskiego 5 m 2
Dojazd:
autobusami:
A, 125, 107, 325 (trzeba wysiąść na przystanku SOLSKIEGO; dla autobusu A jest to przystanek na żądanie);
tramwajami:
4 i 20 (trzeba wysiąść na pętli tramwajowej OPORÓW)
Gdyby ktoś dalej nie mógł trafić, to telefonik


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 

#2 2009-08-28 23:14:11

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

PS Jakby cóś: chodzi o jutro - sobotę


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 

#3 2009-08-30 13:07:33

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

Dzisiaj znowu mam do Was prośbę o pomoc w przeprowadzce: gdyby dwie osoby mogły przyjechać o 17 (albo 18) i pomóc w noszeniu, itp. (podobnie jak wczoraj) i w wożeniu ciężkich rzeczy do kontenera. Chłopcy, którzy byli wczoraj: Bardzo Wam Dziękujemy za wczorajszą Pomoc! Dzisiaj macie "zakaz", bo wczoraj Dużo zrobiliście Więc oprócz tych, którzy byli wczoraj, jeśli ktoś mógłby pomóc, to bardzo proszę: dwie osóbki. A jutro od godziny 9 proszę, gdyby 3 albo 4 osóbki mogły by pomóc (tu już chłopcy, którzy byli wczoraj nie mają zakazu ) Tylko, proszę, zapowiedzcie się telefonicznie.


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 

#4 2009-08-30 23:22:15

ana makiej

Użytkownik

4334643
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

Jeśli ktoś z Was, Kochani, zdecyduje sie jutro nam pomóc w przeprowadzce to nie od godziny 9 tylko od 11. Pozdrawiam cieplusio!


Nie przytulać mnie!!!   //   Shalom!! - שלום עליכם

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Przeprowadzka - potrzebna pomoc!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.atom-scans.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.pivotr.pun.pl