Grupa Młodzieżowa

Witam wszystkich młodzieżaninów na forum naszej grupy. pozdrowienia dla wszystkich.


#1 2008-09-16 20:05:07

niaska

Nowy użytkownik

8612094
Skąd: wroclove
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 9
WWW

KONFERENCJA Sy Rogers

hej ludziska:)

chciałam Was wszyskich zaprosić do udziału - wolotaryjnego - w super październikowym wydarzeniu xP xP

tyle reklamy, zachęcam po prostu do zgłoszenia się do pracy w rejestracji przy konferencji: Sy Rogers "Seks - błogosławieństwo czy przekleństwo?". Część z was na pewno już słyszała gościa, reszcie powiem, że jest na prawdę świetny, a jego świadectwo powala na kolana.
Rejestracja nie wykluczy was z wykładów - rejestracja będzie najprawdopodobniej przy wejściu głównym, już na sali głównej. Postaram się o to, bo nam wszystkim zależy, żeby skorzystać z wydarzenia ;) Do naszych obowiązków - poza rejestrowaniem uczestników - należałoby uzupełnianie braków mydła, ręczników zielonych i papieru w toaletach, ewentualnie (jeśli nie uda mi się tego zrzucić na kogoś innego) pilnowanie,żeby goście znaleźli swoją salkę na dole i miejsce (to w związku z noclegami).
Musimy też obstawić stolik informacyjny. Chyba że będzie nas za mało, w tedy po prostu pogadam z organizatorami ;) że nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
Zadbam o to, żeby każdy z Was mógł maksymalnie skorzystać z konferencji.

proszę, zgłaszajcie się:)

konferencja zaczyna się 10.10.,piątek-wtedy każdy przychodzi tak wcześniej,jak jest w stanie. w sobotę, 11.10., konferencja trwa od rana do wieczora. no wiecie z resztą,jak to wygląda, na pewno nie będzie trzeba siedzieć przy rejestracji cały czas.

informacji zwrotnej potrzebuję od każdego z Was do 1. października.

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez niaska (2008-09-18 13:20:58)


Bóg może zrobić w naszym kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku - ten musimy zrobić sami.

Offline

 

#2 2008-09-30 11:36:18

marekj

Administrator

7255192
Call me!
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: KONFERENCJA Sy Rogers

ja się zgłaszam na rejestrację. O której można być najwcześniej?

Offline

 

#3 2008-09-30 14:38:24

niaska

Nowy użytkownik

8612094
Skąd: wroclove
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 9
WWW

Re: KONFERENCJA Sy Rogers

tak kolo 14 45.
ale to jeszcze powiem dokladnie w przyszlym tygodniu.
pozdrawiam


Bóg może zrobić w naszym kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku - ten musimy zrobić sami.

Offline

 

#4 2008-10-08 09:23:50

jak_tam

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: KONFERENCJA Sy Rogers

Dobra Aniens, potrzeba mi konkretow, powiedz nam, gdzie i o kiedy.

Potwierdzam swoj udzial tak co by napwewno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardtruck18.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.pivotr.pun.pl www.atom-scans.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl